MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6183154
nr 618 3154
Karmstolar
1 par, Louis XVI-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 11 januari 2010
kl 17:31:31
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr